امروز: دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه روابط عمومی دانشگاه لرستان درباره‌ی تلاش رذیلانه‌ی دشمن برای خدشه‌دارکردن جایگاه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان

بار دیگر دست جنایت‌کار از آستین منافق بیرون آمد و دل انسان‌های آزاده و امت حزب‌الله و خداجو را جریحه‌دار کرد.

هتک حرمت روحانیت و جایگاه نمایندگی مقام معظم رهبری که در فضای مجازی و با شگرد شیطانی صورت گرفت موجب شد تا بار دیگر هوشیاری امت مسلمان در مقابل دشمنان قسم خورده بر همگان روشن شود.

آنچه امروز واضح و مبرهن است دشمنی که در جبهه جنگ خونین سوریه و عراق و یمن از جبهه مقاومت شکست سنگین خورده و از پیروزی نظامی کاملاً مأیوس شده است تنها به پیروزی در جبهه جنگ نرم، امید بسته است.

اما دشمن پست و زبون باید بداند که با این قبیل حرکت‌های خبیثانه نخواهد توانست کوچک‌ترین خدشه‌ای به وجهه و چهره‌ی روحانیت مردمی و انقلابی وارد سازد.  

متن مضحک و بی‌سندی که توسط یکی از کانالهای تلگرامی معلوم الحال دروغ‌پراکن و ضد انقلاب، منتشر شد همه نخبگان دانشگاه را دل‌آزرده کرد و آنها را متوجه این حقیقت ساخت که این نقشه و طرح شیطانی حساب شده علیه دو روحانی عادلی صورت می‌گیرد که همه اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا عدالت و تقوایشان را باور دارند و با اطمینان پشت سرشان نماز می‌گذارند و همواره حرکات و سکناتشان برای همگان، درس اخلاق و خداپرستی و غیرت‌ورزی در قبال ارزش‌های الهی و اخلاقی است.

اراده دشمن بر این بود که تا حرمت‌شکنی کند و حرمت روحانیت و حرمت دانشگاه را بشکند ولی اراده الهی چیزی دیگر بود؛ مظلومیت این دو روحانی ارزشمندی که مورد احترام اقشار مخالف و مورد اعتماد سلایق مختلف سیاسی هستند محبوبیتی مضاعف را رقم زد.

در پایان، اعلام می‌داریم که این حرمت‌شکنی با شکستن حریم‌های اخلاقی و معنوی جامعه دانشگاهی می‌دانیم و از مسئولان امنیتی، اطلاعاتی و قضایی انتظار داریم با توجه به ابعاد قضیه، با شناسایی و مجازات مسببین این جنایت شیطانی، قدمی مؤثر و قاطعانه در جهت مقابله با این توطئه‌ی شیطانی برداشته شود.

روابط عمومی دانشگاه لرستان  


 


١٢:١٠ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٣٥٤٨    /    تعداد نمایش : ١٤٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات