امروز: شنبه ٢١ تير ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه لرستان با رئیس و معاونان دانشگاه

 

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با رئیس و معاونان دانشگاه لرستان، برگزار شد.

صبح روز دوشنبه، 23 اردیبهشت ماه، این جلسه را بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، در محل سالن اجتماعات شهید عبدالرسول شکوهی دانشکده ادبیات و اقتصاد دانشگاه لرستان، برگزار کرد.

رئیس دانشگاه لرستان (دکتر خسرو عزیزی)، در این جلسه گفت:«خوشبختانه فضای فعالیت تشکلهای دانشجویی دانشگاه لرستان، یک فضای بانشاط است و همه تشکلهای دانشجویی با سلایق مختلف سیاسی، فعالیتهای خود را در چارچوب قانون انجام می دهند».

دکتر عزیزی، اظهار داشت:«فضای دانشگاه باید یک فضای بانشاط و پرتحرک باشد و خوشبختانه در دانشگاه لرستان، اینگونه است».

وی تصریح کرد:«از هرگونه انتقاد سازنده برای بهتر شدن امور و ارتقای کیفیت کارها استقبال میکنیم؛ البته انتقاد کردن با تخریب تفاوت دارد».

رئیس دانشگاه لرستان تشریح کرد:«فضا و فرهنگ مطالبه گری براساس انتقاد سازنده را بایستی تقویت کرد».

دکتر خسرو عزیزی افزود:«هیچ ادعایی نداریم مبنی بر اینکه همه کارهای ما بدون نقص و بدون ایراد است و از هرگونه انتقاد سازنده و منصفانه، استقبال میکنیم».

وی گفت:«برگزاری اینگونه جلسات پرسش و پاسخ، یک گام مهم است در راستای شنیدن نقطه نظرات مختلف و شنیدن دیدگاههای مختلف برای اصلاح نقصهاست».

رئیس دانشگاه لرستان، ادامه داد:«تیم مدیریتی دانشگاه لرستان، از تقویت فضای تضارب آرا در محیط دانشگاه در چارچوب ضوابط و مقررات، استقبال و حمایت می کند».

دکتر خسرو عزیزی، بیان کرد:«در زمینه تولید علم در دنیا رتبه 16 را داریم ولی متأسفانه بخشی از این تولیدات، نقش آنچنانی در زمینه رفع مشکلات جامعه ندارند که در این زمینه باید اقدامات بیشتری انجام شود».

دکتر عزیزی اظهار داشت:«خوشخبتانه در دولت تدبیر و امید، اقدامات خوبی برای تقویت ارتباط بین دانشگاه و جامعه انجام شده است از جمله اینکه: دانشگاهها در مسیر دانشگاههای کارآفرین و مهارت آفرین، قرار گرفته اند و اینگونه اقدامات را باید تقویت کرد».    

در این جلسه، نمایندگان تشکلهای دانشجویی شامل: بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان، جامعه اسلامی دانشجویان، شورای صنفی دانشجویان دانشگاه لرستان و همچنین، برخی دیگر از د انشجویان، هر کدام دیدگاهها، مطالبات و پرسشهای خود را مطرح نمودند. رئیس دانشگاه لرستان (دکتر عزیزی) و معاونان دانشگاه (دکتر محمد جعفری، دکتر احسان رشیدیان، دکتر حسین فلاحی اصل، دکتر حجت اله یونسی و دکتر محمد فیضیان) نیز به پرسشهای مختلف و متنوع دانشجویان پاسخ دادند.

هدف از برگزاری اینگونه جلسات (پرسش و پاسخ)، تقویت فرهنگ مطالبه گری و پاسخگویی است.


 

 ١٣:٢٨ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٥٦١٦    /    تعداد نمایش : ١٥٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات