امروز: سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

نشست پرسش و پاسخ اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان با رئیس و معاونان دانشگاه

 

نشست پرسش و پاسخ اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان با رئیس و معاونان دانشگاه، برگزار شد.

در ابتدای این نشست، دکتر مسعود طاهری نیا، رئیس دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان، ضمن توضیح اینکه دانشکده علوم اقتصادی و اداری، اولین دانشکده ای بوده است که در سال 1384 در سایت کمالوند ساخته شده، پیشنهاد داد:«ساختمان جدید دانشکده به صورت کامل به یک ساختمان آموزشی مبتنی بر سیستم های الکترونیکی و اینترنتی طراحی و زیرساخت آن از همین ابتدا در نظر گرفته شود تا به عنوان اولین دانشکده کشور مبتنی بر مدیریت سبز راه اندازی شود».

دکتر طاهری نیا، تشریح کرد:«یکی دیگر از پیشنهادات این است که در راستای افزایش درآمدهای دانشگاه لرستان، مرکز آموزشهای آزاد دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان ایجاد شود».

رئیس دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان، مشکل کمبود فضای فیزیکی دانشکده را نیز مطرح کرد.

وی تصریح کرد:«دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان، نیازمند توسعه است و چارت دانشکده باید در زمینه های جذب رشته های تحصیلی جدید و هم جذب هیئت علمی، اصلاح شود».

دکتر مسعود طاهری نیا، بیان کرد:«دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان دارای تعداد 13 نفر عضو فعال  هیئت علمی و تعداد 7 نفر کارمند است».

از انتقادات سازنده استقبال می کنیم و گامهای خوبی در زیرساخت سازی برداشته ایم

دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان در این نشست، گفت:«درست است که ما هنوز تا رسیدن به ایده آلها، فاصله هایی داریم اما همه تلاش تیم مدیریتی دانشگاه لرستان این بوده است که در راستای رفع و کاهش کمبود سرانه فضای آموزشی و تجهیزات، گام بردارد و خوشبختانه در سالهای اخیر، اقدامات زیرساختی خوبی در این راستا انجام شده است؛ از جمله اینکه در سال 93 سرانه فضای آموزشی دانشگاه لرستان 8 مترمربع بود در حالی که در سالهای اخیر، 34 هزار مترمربع زیرساخت سازی فیزیکی در دانشگاه لرستان صورت گرفته است و سرانه فضای آموزشی دانشگاه لرستان از 8 به 14 مترمربع افزایش یافته است».

دکتر عزیزی، تصریح کرد:«دانشکده علوم اقتصادی و اداری یک رسالت مهم در زمینه کارآفرینی و مهارت آموزی برای دانشجویان دارد که باید بیش از پیش، تقویت شود».

رئیس دانشگاه لرستان افزود:«در سال 92 دانشگاه لرستان دارای 252 عضو هیئت علمی بود در حالی که الان به تعداد نزدیک به 320 عضو هیئت رسیده ایم و به زودی این تعداد به 330 عضو خواهد رسید».  

گفتنی است اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان، دیدگاهها و نقطه نظرات خود درباره موضوعات و مشکلات کاری و صنفی بیان کردند و رئیس دانشگاه لرستان به پرسشها، پاسخ داد.

همچنین، در این نشست، دکتر محمد جعفری (معاون پشتیبانی و توسعه دانشگاه لرستان)، دکتر احسان رشیدیان (معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی) و دکتر محمد فیضیان (معاون پژوهش و فناوری) حضور داشتند و هر کدام متناسب با حوزه کاری خویش، به پرسشهای حاضران، پاسخ دادند.

نشست مذکور، صبح روز دوشنبه، 11 آذرماه در محل سالن شهید امامعلی رشوند دانشگاه لرستان برگزار شد.

رویکرد تیم مدیریتی دانشگاه لرستان، برگزاری نشستهای پرسش و پاسخ با اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان است.١٧:١٧ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٦٤١١    /    تعداد نمایش : ١٢٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات