Ar En
اخبار > نشست مجازی پرسش و پاسخ ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشکده ادبیات و علوم انسانی


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مجازی پرسش و پاسخ ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشکده ادبیات و علوم انسانی

 

 

نشست مجازی پرسش و پاسخ رئیس، معاونان و سایر مسئولان دانشگاه لرستان با دانشجویان جدیدالورود دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه لرستان، برگزار شد.

در این نشست مجازی که روز دوشنبه، 24 آذرماه تشکیل شد دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان، ضمن عرض خوش آمدگویی به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه لرستان، گزارشی درباره فعالیت های دانشگاه لرستان، ارائه کرد.

رئیس دانشگاه لرستان گفت:«خوشبختانه، فعالیت های آموزشی دانشگاه لرستان، بعد از شیوع بیماری کرونا، متوقف نشد و روند آموزش از طریق سامانه الکترونیکی دانشگاه لرستان ادامه یافت؛ فضای مجازی، این امکان را فراهم کرده است که بتوانیم به صورت غیرحضوری (آنلاین) با دانشجویان جدید الورود، نشست پرسش و پاسخ برگزار کنیم و امیدواریم، هرچه سریعتر، همه گیری بیماری کرونا پایان یابد؛ تیم مدیریتی دانشگاه لرستان تلاش کرده است به رغم غیرحضوری شدن کلاس ها، کیفیت آموزش کاهش نیابد و همه تلاش ما این است که در این زمینه، شاخص های مربوطه را ارتقاء بدهیم؛ همچنین براساس تأکیدات صورت گرفته، این چنین نشست هایی به صورت مجازی در سایر دانشکده های دانشگاه لرستان برای دانشجویان جدید الورود برگزار می شود تا دانشجویان عزیز، بتوانند به صورت مستقیم نظرات و پرسش های خود را مطرح کرده و با فضای کاری دانشگاه لرستان نیز هرچه بیشتر آشنا شوند». 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب حاتمی کن کبود، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، معاونان دانشگاه لرستان، رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه لرستان (دکتر داریوش یاراحمدی) و معاونان این دانشکده نیز، هرکدام، علاوه بر ارائه توضیحات درباره معرفی واحدهای کاری مربوطه، به پرسش های دانشجویان جدیدالورود دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه لرستان، پاسخ دادند.


١٦:٣٤ - دوشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ٧٦٢٢    /    تعداد نمایش : ٧٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

درباره دانشگاه
+۸۳۰۰ دانشجو +۳۰۰ اعضای هیات علمی ۶۵ گروه آموزشی
در سال 1372 عملاً و به طور رسمي از عنوان مجتمع به دانشگاه ارتقاء يافت. هيأت امناي اين دانشگاه نيز در سال 1383 از هيأت امناي دانشگاه‌هاي منطقه غرب کشور جدا شده و بصورت مستقل فعالیت دارد. دوره اول هیات امنای این دانشگاه از سال 83 تا 88 بوده و دوره دوم از سال 89 تا کنون ادامه دارد.