Ar En
اخبار > نشست مجازی پرسش و پاسخ/ دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مجازی پرسش و پاسخ/ دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان

 

 

 

نشست پرسخ و پاسخ مجازی دانشجویان نو ورود دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان با رئیس دانشگاه، رئیس دانشکده فنی و مهندسی و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد.

دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان و دکتر فریدون اُمیدی نسب، رئیس دانشکده فنی و مهندسی به پرسش های مختلف دانشجویان نو ورود، پاسخ دادند.

دکتر عزیزی، تشریح کرد:«بهترین دوران عمر انسان، دوران یادگیری علم و دانش است و این موضوع در تعالیم دینی ما هم جایگاه ویژه ای دارد؛ ما از برگزاری نشست های مبتنی بر پرسش و پاسخ، استقبال می کنیم زیرا باعث تقویت ارتباط با دانشجویان عزیز و تقویت فرهنگ مطالبه گری و پرسش گری می شود؛ خوشبختانه، تلاش ما این بوده است که در مسیر دانشگاه نسل سوم حرکت کنیم؛ دانشگاه باید مهارت آفرین باشد؛ در دانشگاه لرستان نیز در سال های اخیر اقدامات خوبی در راستای تقویت ارتباط بین دانشگاه و بخش های مختلف جامعه از جمله صنعت، کشاورزی و فناوری صورت گرفته است؛ خوشبختانه، رویکرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تقویت آموزش ها، پژوهش ها و تحقیقات کاربردی است تا دانشجویان، پس از دانش آموختگی، توانایی و قابلیت بالایی در حوزه اشتغالزایی و کارآفرینی داشته باشند؛ از جمله اقدامات مهم در دانشگاه لرستان، ایجاد مرکز نوآوری دانشگاه بوده است که از ایده های نو حمایت می کند تا ایده های نو و خلاقانه در مسیر شکوفایی قرار بگیرند؛ همچنین، رویکرد ما این است که در مسیر اقتصاد دانش بنیان، از شرکت های دانش بنیان، حمایت بیشتری شود و از هرگونه پیشنهاد، نقد و توصیه در این مسیر، استقبال می کنیم».

در این نشست مجازی، دکتر فریدون اُمیدی نسب، رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان نیز، گزارشی از رشته های تحصیلی، گروه های آموزشی، تعداد اعضای هیئت علمی و تعداد دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان، ارائه کرد و به پرسش های مختلف دانشجویان نو ورود این دانشکده، پاسخ داد.

 


١٦:١٩ - دوشنبه ١ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٧٦٤٨    /    تعداد نمایش : ٩٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

درباره دانشگاه
+۸۳۰۰ دانشجو +۳۰۰ اعضای هیات علمی ۶۵ گروه آموزشی
در سال 1372 عملاً و به طور رسمي از عنوان مجتمع به دانشگاه ارتقاء يافت. هيأت امناي اين دانشگاه نيز در سال 1383 از هيأت امناي دانشگاه‌هاي منطقه غرب کشور جدا شده و بصورت مستقل فعالیت دارد. دوره اول هیات امنای این دانشگاه از سال 83 تا 88 بوده و دوره دوم از سال 89 تا کنون ادامه دارد.